Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O značce Kernau

KERNAU je polská značka nabízející moderní domácí spotřebiče. S myšlenkou na naše zákazníky tvoříme nabídku tak, abychom jim umožnili vybavit domácnost krásnými a funkčními výrobky. Nejdůležitější je pro nás pohodlí používání spotřebičů značky KERNAU, jejich spolehlivost a péče o ekologii.

 

Tvoříme výrobky, které se vyznačují nízkou spotřebou proudu a vody – vše pro to, abychom šetřili peněženky jejich uživatelů i přírodní prostředí. Je to pro nás velmi důležité. Uvádíme na trh vybavení, které Vám umožní žít ekologicky. Mezi tyto spotřebič patří odstraňovač organických odpadů Smart Cara, který se osvědčí v kuchyních těch, kterým není lhostejný osud této planety.

 

Během 30 let působení v branži jsme získali zkušenosti a znalosti, díky kterým můžeme zajistit nejvyšší kvalitu naší nabídky. Sázíme na evropskou kvalitu a spolupracujeme s německými, francouzskými, italskými a španělskými továrnami. Dokazujeme, že polská značka se může stát odborníkem na vyvíjení domácích spotřebičů.

Naše mise

Vítejte doma.

 

Kuchyně, to je speciální místo pro rodinu, které svým multifunkčním prostorem spojuje všechny členy domácnosti. Bez ohledu na to, co v ní máte udělat, chceme Vám optimálním způsobem usnadnit organizaci každého dne tak, abychom Vám maximálně pomohli při plnění každodenních povinností.

 

Zatímco si najdete chvilku pro sebe, naše trouba se postará o dokonale propečené jídlo, které nadchne všechny členy domácnosti. Naše myčka po odchodu posledních hostů sama zvládne horu špinavého nádobí, zatímco Vy budete odpočívat na gauči a sledovat večerní film. Právě takto funguje naše vybavení v domech osob, které si zvolily naše výrobky.

 

Kuchyně spojuje členy domácnosti, podporuje stmelování rodinných vazeb, inspiruje ke společným aktivitám. Musí být tedy vybavena výrobky nejvyšší kvality - neobyčejně funkčními spotřebiči, které se zároveň snadno ovládají a čistí. Právě těmito myšlenkami jsme se řídili během vyvíjení značky KERNAU. Nic neovlivňuje komfort a spokojenost v kuchyni tak, jako spolehlivé kuchyňské spotřebiče vybavené četnými, inovativními funkcemi, díky kterým šetříte čas a energii.

 

KERNAU, to je bohatá nabídka výrobků vytvořená s myšlenkou na nejnáročnější zákazníky, proto každý nalezne v naší nabídce výrobky splňující i ta nejpřísnější očekávání. Naše spotřebiče jsou povedeným spojením technologické invence a mnohaletých zkušeností švýcarských inženýrů, které jsme pozvali ke spolupráci při spoluvytváření značky.

Kvalita

Nejvyšší kvalita pro Vás i pro Vaši kuchyni.

 

 

Kuchyně, to je víc než jen kuchyňské vybavení. Je to víc, než místo pro přípravu jídla. Kuchyně, to je životní styl, naše druhé \"já\", které o nás vypovídá více, než si sami uvědomujeme. KERNAU tvoří s myšlenkou na ty, pro které je prioritou rodina. Protože nás inspiruje RODINA.

 

KERNAU, to je kvalita a preciznost. Naše spolehlivé a intuitivní spotřebiče garantují bezpečnost a úsporu času i energie. Naši odborníci věnují velkou pozornost každému nejmenšímu detailu, ale nezapomínají přitom na estetické a užitkové vlastnosti vyráběných spotřebičů. Vše pro to, abyste mohli po dlouhá léta svobodně a bezpečně používat Vaše vybavení. 

 

Potvrzením výše uvedených slov je záruka, kterou nabízíme našim zákazníkům. V této oblasti netolerujeme žádné kompromisy. V závislosti na skupině výrobků dosahují záruční balíčky až 10 let kompletní záruky. Síť autorizovaných servisních bodů nabídne radu a podporu každému z našich Zákazníků.

 

Děkujeme Vám, že můžeme být součástí Vašeho života.

Inovace

KERNAU sází na modernost.

 

Vyšli jsme vstříc očekáváním našich Klientů a vyvinuli jsme mnoho technologií, které skvěle zvládají každou kulinářskou výzvu. Tyto technologie v sobě spojují jednoduchost používání s inovacemi, což dohromady vede ke konkrétním efektům. Naši odborníci se neustále snaží pozvednout životní standard a usnadnit každodenní povinnosti každého z nás. Mají znalosti a zkušenosti potřebné pro svobodné zlepšování našeho vybavení.

 

 

Spotřebiče KERNAU, to není jen trvanlivost a potvrzená kvalita, ale také neobyčejná nabídka funkcí. Pro zajištění snadnějšího používání jsme navrhli výrobky vybavené řadou vylepšení, která jsou neobyčejně užitečná při každodenních úkonech v kuchyni. Můžete je tedy bez problémů přizpůsobit konkrétním rozměrům a omezením Vaší kuchyně.

Kontakt
Logo
Kernau.cz
Vladan Ludvig
Po - Pá 9:00 - 17:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz