KONTAKTY

KERNAU
RATIBOŘSKÁ 30
747 05 OPAVA 5
tel: +420 777 852 326
kernau@kernau.cz
www.kernau.cz

ANKETA

kterou značku vestavných elektrospotřebičů volíte ?

ELECTROLUX , AEG , ZANUSSI 46% KERNAU 23% BOSCH,SIEMENS,WHIRLPOOL 25% FAGOR , MASTERCOOK,MORA,GORENJE 6%

myčky nádobí

Řadit podle 
Výrobce  

MO CENA vč DPH : 13 190 Kč

Vaše cena 12 802 KčMO CENA vč DPH : 13 990 Kč

Vaše cena 13 650 KčMO CENA vč DPH : 14 490 Kč

Vaše cena 14 121 KčMO CENA vč DPH : 15 390 Kč

Vaše cena 14 969 Kč


Jen těžko narazíte na někoho, kdo by zbožňoval mytí nádobí. Tuto povinnost mohou členové domácnosti naštěstí přenechat moderním myčkám, které si tu „špinavou práci“ vezmou na sebe.

 

KUCHYŇSKÉ POVINNOSTI

 

Mytí špinavého nádobí, to není jen pohodlí, úspora energie a vody, ale především času. Ještě donedávna bylo nutné mýt špinavé nádobí ručně a ztrácet tak cenné minuty, které lze přece využít mnohem lépe, například věnovat je dětem nebo hostům, kteří k nám přišli na večeři. Tato doba je naštěstí nenávratně pryč! KERNAU vychází vstříc očekáváním spotřebitelů a v rámci své palety výrobků nabízí „rodinné“, velmi objemné a funkční myčky. Můžete si zvolit velikost spotřebiče, která Vám nejvíce vyhovuje: o šířce 60 nebo 45 cm.

Do naších myček se bez problémů vejde 10, nebo dokonce až 12 sad nádobí sestávajících z 12 mělkých, hlubokých a dezertních talířů, 12 skleniček, šálků, sklenic na víno a sad příborů. Díky tomu již nemusíte trčet u dřezu, protože nádobí po celé rodině účinně vyčistí Vaše myčka.

 

MAXIMÁLNĚ FUNKČNÍ


Pro maximální uživatelské pohodlí jsme naše myčky vybavili četnými vylepšeními. Díky možnosti regulace horního a spodního koše s nádobím nebo bez něho a skládacím úchytům v obou koších můžete umístit v myčce dokonce i velmi velké hrnce a nádobí s netypickými tvary, a to v libovolném okamžiku. Díky možnosti naprogramování mytí na určitou dobu lze opozdit start až o 19 hodin, zatímco funkce poloviční náplně umožní mýt menší množství nádobí a ušetřit přitom vodu a elektrickou energii.

Myčky KERNAU jsou také vybaveny kovovým filtrem a ukazateli nedostatku soli a leštícího prostředku. Signalizují také ukončení práce. Tyto a řada jiných vylepšení způsobují, že jsou naše spotřebiče neobyčejně funkční a snadno ovladatelné při každodenním použití.

 

ŠETŘETE!


Již dávno je známo, že myčky nejen zastupují členy domácnosti v provádění nepříjemné každodenní povinnosti, ale umožňují také ušetřit spoustu elektrické energie a vody. Speciální systémy použité v našich spotřebičích způsobují, že tyto výrobky jsou neobyčejně úsporné – na jeden mycí cyklus 12 sad nádobí spotřebovávají pouhých 9 litrů vody a 0,9 kWh proudu.

Pro srovnání: během ručního mytí stejného množství nádobí byste spotřebovali až 10-krát více vody a téměř 2,5-krát tolik proudu na její ohřátí. Nemluvě o ztraceném času a zničených dlaních. Naše spotřebiče navíc mohou mýt nádobí ve velmi vysoké teplotě (to při normálním mytí není možné vzhledem k riziku popálení), což zaručuje nejen vynikající výsledky mytí, ale také „dezinfikuje" myté nádobí. Všechny myčky KERNAU jsou zařazeny do vysoké energetické třídy A++AA.

 

DOBRÝ PROGRAM

 

Naše myčky byly navrženy tak, aby zvládly každou, dokonce i tu nejproblematičtější nečistotu. Dokonale tedy vyčistí připálený tuk z pánve a zároveň jemně umyjí porcelánové šálky. 9 různých mycích programů a 5 rozsahů teplot (30 až 70°C) Vám umožní libovolně přizpůsobit druh a délku mytí míře zašpinění a druhu mytého nádobí. Máte na výběr několik programů, které můžete používat denně podle potřeby (Super 50 minut – 65°C, 55 minut – 60°C, Ekonomický 50°C). Pokud Vám záleží na obzvláště „dezinfikujícím“ mytí (např. dětských láhví, dudlíků atp.), zvolte jeden ze dvou programů, které jsou určeny speciálně pro tento účel:  Hygienický 60°C nebo Extra hygienický 70°C.

Malá, čerstvá zašpinění zase dokonale zvládne program Rychlý 40°C.

Pokud si nejste jisti tím, zda jste zvolili dobré nastavení, nechte to na myčce, která to udělá za Vás a přizpůsobí délku své práce, množství vody a vhodnou teplotu ke konkrétnímu zašpinění. Stačí, když zvolíte jeden ze tří Auto programů: Auto intenzivní 60-70°C, Auto normální 50-60°C nebo Auto jemný 30-50°C. Díky tomu budete mít jistotu, že vše bude dokonale čisté a zářivé.

 

BEZPEČÍ A KOMFORT

 

Ve všech zařízeních KERNAU sázíme na vysoké standardy bezpečnosti obsluhy. V myčkách jsme tedy použili moderní systém zabezpečení proti únikům vody AquaStop III. generace. Již se nemusíte obávat zatopení kuchyně v případě poruchy nebo nekontrolovaného úniku vody.

AquaStop zaručuje automatické odpojení přítoku vody k zařízení v případě jakéhokoliv poškození. Můžete tedy bez obav spustit spotřebič také na dobu, kdy nebudete doma. Ručíme za to, že po návratu nenarazíte ve své kuchyni na nemilé překvapení. Na všechny myčky se vztahuje dlouhodobá, 4-letá záruka.