KONTAKTY

KERNAU
RATIBOŘSKÁ 30
747 05 OPAVA 5
tel: +420 777 852 326
kernau@kernau.cz
www.kernau.cz

ANKETA

kterou značku vestavných elektrospotřebičů volíte ?

ELECTROLUX , AEG , ZANUSSI 46% KERNAU 23% BOSCH,SIEMENS,WHIRLPOOL 25% FAGOR , MASTERCOOK,MORA,GORENJE 6%

elektrické varné desky

Řadit podle 
Výrobce  

MO CENA vč DPH : 5 890 Kč

Vaše cena 5 555 KčMO CENA vč DPH : 7 190 Kč

Vaše cena 6 880 KčMO CENA vč DPH : 7 890 Kč

Vaše cena 7 493 KčMO CENA vč DPH : 9 190 Kč

Vaše cena 8 823 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 9 590 Kč

Vaše cena 9 177 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 10 690 Kč

Vaše cena 10 325 KčMO CENA vč DPH : 11 090 Kč

Vaše cena 10 708 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 12 190 Kč

Vaše cena 11 856 KčMO CENA vč DPH : 13 390 Kč

Vaše cena 13 004 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 14 590 Kč

Vaše cena 14 229 KčMO CENA vč DPH : 14 890 Kč

Vaše cena 14 535 KčMO CENA vč DPH : 16 490 Kč

Vaše cena 16 066 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 16 790 Kč

Vaše cena 16 448 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 18 390 Kč

Vaše cena 17 979 KčMO CENA vč DPH : 27 590 Kč

Vaše cena 27 164 Kč


VARNÁ DESKA JE SRDCEM KAŽDÉ KUCHYNĚ.


Právě na ni každý den probíhají úžasné kulinářské pokusy, vznikají neskutečná jídla, která svou vůní a chutí vábí členy domácnosti. Vyvinuli jsme tedy veškerou snahu pro to, abychom vytvořili výrobky maximálně splňující očekávání spotřebitelů a zohledňující jejich individuální potřeby a kulinářské zvyky.

 

ZÁZRAČNÁ INDUKCE


Vaření ještě nikdy nebylo tak snadné, bezpečné a pohodlné. Volba indukční desky, to je sázka na komfort, rychlost vaření a také eleganci a šik. Řídíme se především starostí o naše zákazníky, a tak jsme vytvořili bohatý výběr modelů indukčních desek, jejich velikostí, forem a stylů. Vybavili jsme je také řadou funkcí a usnadnění, díky kterým se vaření stává skutečným potěšením.

 

 • NEZVYKLÉ SPOJENÍ
  Pokud potřebujete připravit jídlo ve velkém hrnci nebo na pekáči a velikost ploten není dostačující, můžete spojit dvě sousední plotny do jedné. To vše díky funkci BRIDGE, která umožňuje vařit dokonce i v hrncích s velmi netypickými tvary nebo rozměry. Nemusíte přendávat jídla do dvou menších nádob – ušetříte si problémy a omezíte čas strávený v kuchyni. Navíc díky funkci AUTO-POWER deska sama přizpůsobí velikost plotny velikosti hrnce. Dokonalé!

 

 • KONTROLA ČASU
  Indukční desky KERNAU jsou skvělou volbou, pokud Vám záleží na přípravě chutných, zdravých jídel během krátké doby. Každá plotna je vybavena samostatným TIMEREM, díky němuž lze libovolně nastavovat dobu vaření jednotlivých jídel. Funkce STOP&GO zato umožňuje dočasné pozastavení práce desky například v případě nečekané návštěvy sousedky nebo když náhle zazvoní telefon. Nemusíte se obávat, že vařené jídlo vykypí nebo se připálí, v libovolném okamžiku můžete obnovit práci spotřebiče a vrátit se k vaření. Velmi užitečným řešením je také funkce MEMORY, např. když musíte přerušit vaření na delší dobu. Deska si zapamatuje nastavení parametrů vaření a kdykoliv se k nim můžete vrátit.

 

 • BEZPEČNÁ
  Bezpečí našich uživatelů, především nejmladších členů domácnosti, je prioritou, jíž se řídíme při navrhování a vyvíjení našich spotřebičů. Nejinak je tomu v případě varných desek. Díky jevu indukce se povrch samotné desky během provozu nezahřívá, teplo vzniká pouze na dně hrnce. Všechny plotny jsou navíc vybaveny ukazateli zbytkového tepla, které informují o úrovni ohřevu a varují před případným popálením. 
  S myšlenkou na bezpečí nejmladších jsme použili také rodičovskou blokaci (CHILD LOCK), které dětem znemožní desku náhodně zapnout. Funkce AUTO-STOP zase automaticky vypne desku v případě, že něco vykypí na její povrch, v případě náhodného zapnutí nebo přehřátí spotřebiče. Desky KERNAU jsou také vybaveny pojistkou proti špatnému připojení 400V.


 • KONTROLUJTE VÝKON
  Každý, kdo kdykoliv vařil, si moc dobře uvědomuje, jak důležitá je během přípravy jídel možnost svobodné regulace výkonu varné desky. Je to komfort, který neobyčejným způsobem ovlivňuje nejen dobu vaření, ale také kvalitu a chuť připravovaných jídel.  Proto jsme také u většiny desek KERNAU použili dotykové nebo senzorické ovládání typu SLIDER, abychom umožnili spotřebitelům plynulou regulaci výkonu a jeho svobodné přizpůsobování individuálním potřebám. Pečlivě promyšlené, ergonomické umístění ovládání zajišťuje více místa pro hrnce. Praktickým řešením je také funkce BOOSTER umožňující dočasné zvýšení výkonu o 30% v situaci, kdy něco potřebujeme rychle ohřát nebo přivést k varu větší množství vody a funkce KEEP WARM udržující stálou teplotu připravovaného jídla.
  Stojí za to zmínit, že používání těchto funkcí nemá vliv na zvýšení provozních nákladů desky.


 • ČERNÁ JÍ SLUŠÍ
  Čerň je synonymem elegance, šiku, úrovně. Taková by právě měla být moderní kuchyně, proto se nebojte zařadit do interiéru trochu charakteristických, tmavých prvků. Nic nedodá kuchyňské lince takový šmrnc jako černé, lesklé, elegantní spotřebiče. 
  Unikátní povlak BLACK UNDERCOAT zaručuje, že indukční varné desky značky KERNAU jsou skutečně černé. Naprosto skryty zůstávají veškeré konstrukční prvky, jako jsou cívky, induktory, kabely. Použití unikátní technologie umožnilo zachovat dokonalou čerň desky dokonce i v tom nejintenzivnějším jasném světle.
  Eleganci a kouzlo dodávají našim deskám broušené hrany a značení na skle v barvě nerezové oceli, zatímco povlak TOUCH FREE použitý na ovládacím panelu způsobí, že na desce nezůstanou neestetické stopy otisků prstů.

 

KERAMICKÁ ALTERNATIVA

 

KERNAU má ve své nabídce také keramické desky ve dvou volitelných rozměrech: s dvěma nebo čtyřmi plotnami s devíti úrovněmi výkonu. Desky jsou vyrobeny z keramického skla černé barvy, s bílým značením na skle, a tak dokonale zapadnou do stylizace každé kuchyně. Dotykové ovládání a jeho ergonomické umístění zaručí nejen komfortní používání, ale také dodatečné místo pro hrnce a nádobí.
Všechny plotny jsou vybaveny TIMEREM, funkcí umožňující naprogramovat automatické vypnutí plotny po nastavené době a ukazateli zbytkového tepla, které předcházejí náhodnému popálení po ukončení vaření. Podobně jako v případě indukčních desek jsou i ty keramické vybaveny rodičovskou blokací a funkcí AUTO-STOP, která automaticky vypne spotřebič v případě náhodného polití, zapnutí nebo přehřátí.

 

ZÁRUKA SPOLEHLIVOSTI

 

Desky KERNAU jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů za použití moderních technologií. Na všechny modely tedy poskytujeme plnou pětiletou záruku, desky jsou navíc v případě servisu přístupné zespoda, takže je není nutné vymontovávat.