KONTAKTY

KERNAU
RATIBOŘSKÁ 30
747 05 OPAVA 5
tel: +420 777 852 326
kernau@kernau.cz
www.kernau.cz

ANKETA

kterou značku vestavných elektrospotřebičů volíte ?

ELECTROLUX , AEG , ZANUSSI 46% KERNAU 23% BOSCH,SIEMENS,WHIRLPOOL 25% FAGOR , MASTERCOOK,MORA,GORENJE 6%

vestavěné trouby

Vestavěné trouby Kernau splňují nejvyšší současné nároky kladené na spotřeby,funkce a design elektrospotřebičů.Zajišťují bezpečnost pro Vaše děti a díky thermoreflexním sklům ,která jsou navíc chlazená udržují maximum teploty uvnitř trouby.

Velmi důležitým argumentem pro výběr trouby Kernau je velmi nízká spotřeba elektrické energie.Třída A-20% zaručuje nízké náklady při pečení a stejně tak v pozici Stand-By si trouby odebírají méně než1W za hodinu.

Trouby mají zvýšený objem 66 litrů ,což umožňuje přípravu většího množství potravin a šetří tak čas i energii.

Řadit podle 
Výrobce  

MO CENA vč DPH : 8 790 Kč

Vaše cena 8 412 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 8 790 Kč

Vaše cena 8 412 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 8 990 Kč

Vaše cena 8 646 KčMO CENA vč DPH : 8 990 Kč

Vaše cena 8 646 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 12 390 Kč

Vaše cena 12 009 Kč

novinka


MO CENA vč DPH : 12 990 Kč

Vaše cena 12 621 KčMO CENA vč DPH : 12 990 Kč

Vaše cena 12 621 KčMO CENA vč DPH : 12 990 Kč

Vaše cena 12 621 KčMO CENA vč DPH : 13 790 Kč

Vaše cena 13 387 Kč

novinka

TROUBA, DÍKY NÍŽ JE PEČENÍ JEŠTĚ KOMFORTNĚJŠÍ.


Trouba, díky níž je pečení ještě komfortnější, snadnější a příjemnější než doposud? Je to možné!

Díky našim spotřebičům se domácí koláče stanou chloubou každé hospodyňky nebo hospodáře.

S troubami KERNAU je kulinářský úspěch zaručen!


BUĎTE EKO!

 

V dobách ekologie a rozumného hospodaření s přírodními surovinami jedním z nejdůležitějších parametrů, na které berou spotřebitelé ohled při výběru kuchyňských spotřebičů, je malé množství elektrické energie, kterou tyto výrobky potřebují k provozu. Při vývoji trub KERNAU jsme se snažili vyjít těmto potřebám vstříc.

Dlouhodobé testy a výzkumy švýcarských inženýrů nám umožnily vyvinout inovativní technologii, díky níž naše trouby spotřebovávají až o 20 % méně energie než jiná zařízení tohoto typu, která jsou dostupná na trhu. Za zmínku stojí také režim Stand-by, díky němuž se spotřeba proudu v troubách KERNAU pohybuje na neuvěřitelně nízké úrovni nepřesahující 1W na hodinu!

To umisťuje naše spotřebiče do čela energeticky úsporných spotřebičů s levným provozem (energetická třída A-20%).

 

TECHNOLOGIE UŽITEČNÉ PRO DOMOV


Moderní, pohodlná kuchyň, to jsou především spolehlivé spotřebiče zajišťující pohodlné vaření, pečení, mytí nádobí. Právě proto jsme usilovali o vytvoření pečících trub, které by byly snadno ovladatelné, uživatelsky přívětivé a především funkční. Většina našich modelů je tedy vybavena elektronickým ovládacím panelem, hodinami s tlačítky Soft-Touch a Timerem umožňujícím programování doby pečení, doby zapnutí a vypnutí trouby.

Jedním z našich největších úspěchů je technologie Termocirkulace 3D, tedy funkce, díky níž jsou připravovaná jídla rovnoměrně opékána z každé strany. To zaručuje vynikající výsledky: úžasně, rovnoměrně nakynutá těsta, dokonale křupavé pečivo, krásně propečená, šťavnatá masa. Stálá cirkulace vzduchu v komoře trouby způsobuje, že k dosažení zmíněných výjimečných výsledků není třeba tak vysoké teploty a dlouhé doby pečení, jako v tradičních troubách. Termocirkulace 3D navíc umožňuje péct několik jídel najednou díky využití různých úrovní trouby.

Díky neobyčejně velkému objemu (až 66 litrů!) jsou trouby KERNAU ideálními spotřebiči pro rodiny, protože umožňují přípravu několika jídel zároveň. Jedná se o neskutečnou úsporu energie a času, o který se můžete s radostí podělit se svými nejbližšími. Pořádání společenských setkání, narozenin či svátků ještě nikdy nebylo tak snadné a rychlé a připravená jídla tak úžasně propečená a chutná.

 

V ZÁJMU UŽIVATELŮ

 

Jedním z hlavních parametrů, kterými se vyznačují spotřebiče KERNAU, je bezpečnost. Přikládáme tomu neobyčejně velkou váhu, protože víme, jak je to důležité – obzvláště v případě dětí. Komory našich trub jsou tedy vybaveny bočními žebříčky, rošty s blokací maximálního vysunutí, některé modely také teleskopickými kolejnicemi, aby bylo vytahování hotových jídel pohodlné a probíhalo bez obavy z případného popálení uživatelů. Naše spotřebiče jsou také vybaveny dvojitě prosklenými dveřmi s povlakem Thermo-Reflective, rodičovskou blokací a speciálně ochlazovanými čelními stranami, díky nímž zůstává celé teplo vznikající během provozu trouby uvnitř komory, takže dvířka jsou zcela chladná. Tato zabezpečení mají nezanedbatelný vliv na komfortní a svobodnou práci v kuchyni, obzvláště pokud nám při ní pomáhají malé, zvídavé děti.

ZÁRUKA KOMFORTU A SPOLEHLIVOSTI


Používání pečících trub KERNAU, to je samá radost. A to v doslovném smyslu tohoto slova! Použití speciálního, snadno čistitelného emailu Eco Clean Enamel způsobuje, že je komora trouby odolná vůči veškerým nečistotám, které by se během pečení mohly usazovat na stěnách. Troubu lze navíc neobyčejně snadno čistit, takže bude dlouho okouzlovat svým estetickým vzhledem.

Elegantně vypadají také praktické, vysouvací knoflíky Push-Push, na kterých se neusazuje prach a jiné nečistoty, což má nemalý význam při pečení a úklidu, zatímco speciální povlak Touch-Free způsobuje, že na nerezové oceli nebudou vidět neestetické otisky prstů.

V nabídce KERNAU prezentujeme modely s různou výbavou, různých barev a stylů (od nejoblíbenějších jednoduchých forem, přes moderní s panoramatickým sklem, až po modely v retro stylu – s mosaznými úchyty a knoflíky). Každý si tedy najde vhodný výrobek pro sebe.